► Eminem o MJ

1. března 2010 v 20:29 | ♫Darling♫♪ |  Interview
Eminem: Nikdy jsem záměrně nechtěl kohokoli urážet, byly to jen prostě vtípky.

Sway: Ale určitě jsi udělal Michaela Jacksona nešťastným.


Eminem: A za to se omlouvám, on je...

Sway (přeruší ho): Ale co si myslím, že by lidi chtěli vědět proč se teď omlouváš, měl jsi v minulosti rozepře s Ja Rule a s Benzino (rappeři) a těm jsi to ve svých písničkách natřel, ale co Michael Jackson?

Eminem: Nemůžu mít spor s někým, na jehož hudbě jsem vyrostl. Mám vůči němu hodně respektu, dělal jsem si srandu z jeho nosu, ale pokud jde o jeho talent, mám vůči němuspoustu respektu. Ve svých písničkách mluvím hodně o mém napadání paparazzi, lidi si ze mě dělají srandu, protože nechápou kým doopravdy jsem a pokud je na tom někdo hůř než já, je to Michael Jackson a to je důvodem, proč už nikdy ve své písni nebudu rýpat do Michaela Jacksona. Několikrát jsem se zmínil na mé desce Encore o ranči Neverland, ale nechtěl jsem zajít nějak daleko, plus on je největší star na planetě, je známější než prezident, nejdřív vás napadne Michael Jackson, než si vzpomenete na prezidenta, tak je opravdu slavný a kolik má fanoušků po celém světě.

Sway: Chtěl bych se teď zeptat...

Eminem (přeruší ho): A oni ho stále pronásledují (doslova jsou na něm pořád nalepení), a přes všechny ty sračky, kterými prošel, je pořád tady, to je pravý umělec a to jsou ti správní fanoušci.

Sway: A ty ses někdy cítil jako Michael Jackson?

Eminem: Michael Jackson byl jedním z mých idolů.

Sway: Byl?

Eminem: Dobře, pořád je. Myslím tím, mám rád jeho hudbu, jeho tanec, ale mám rád jeho postoj. Není mu jedno, co si o něm lidé myslí. Respektuji a obdivuji každého kdo je takový. Já naneštěstí takový nejsem, pokud mě někdo kritizuje, nebo o mě říká něco negativního, obrátím svůj vztek proti němu. Prostě takový jsem.

Sway: Takže jsi fanoušek Michaela Jacksona?

Eminem: Jo.

Sway: Nějak si tě nemůžu představit jak posloucháš MJ ve svém pokoji a zpívás hee-hee (sway napodobuje Michaela a Eminem se směje)

Eminem: Ale ne vážně, když vyšel Thriller, byl jsem první v ulici, kdo na tom albu ujížděl.

Sway: Ale nemyslíš si, že je ten člověk trochu zvláštní?

Eminem: Ne, nemyslím. Musíš tomu rozumět z pozice umělce. Pořád jsme ve světlereflektorů, to je publicita. Myslím tím plastiky, masky dětí na obličeji. Nemůžete vidět jejich obličej, je to pro jejich ochranu. Ten člověk je výstřední (abnormální) génius a obdivuju způsob jak jedná a vystupuje na jevišti, tak to je.


• Já osobně si myslím, že to neměl dělat, a kor, když je jeho fanoušek..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 JitulÍk_Kaulitz a Lady_BarUšK@♥ JitulÍk_Kaulitz a Lady_BarUšK@♥ | Web | 1. března 2010 v 20:32 | Reagovat

AhOjÍk, jp se Máš? Doufám že fajn =)
Jinak máš moc pěknej web =)
Chtěla jsem se omluvit že otravuju, ale tak snad to bude OK =)
Jinak se měj hzeky a ve škole ať máš dobrý známky  
Měj se papa♥

2 Emilly Emilly | 1. března 2010 v 21:44 | Reagovat

a kto je sway??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama